Skin%20Care_edited.jpg

Epilace

Lycon - precizně jemná epilace

 

Epilace celého těla

sametově hladká pokožka bez chloupků

Provádím epilaci celého těla pomocí australských vosků Lycon, které jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.


Vosky LYCON jsou velice pružné, ohebné a lehce snímatelné. Dokáží si poradit i s nejméně poddajnými chloupky. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Pokožka je chráněna a vyživována během celého procesu odstraňování chloupků. LYCON vždy zajišťuje výsledek sametově hladké pokožky bez chloupků.

Kontraindikace:

plísňové onemocnění, virové infekce

křečové žíly

nedávná operace, jizvy, oděrky, otevřené rány

ekzém, svrab, opary, akné

diabetes

Doporučení před epilací:

pokud se holíte, nechte chloupky před první epilací dorůst na délku 4-5 mm (delší nevadí)

pro co nejhladší efekt je důležité, aby všechny chloupky prorostly nad pokožku, vosky Lycon si poradí s chloupky již od délky 1 mm. 

Doporučení po epilaci:

48 hodin po epilaci se vyhněte horké sprše, koupeli, sauně. Nenavštěvujte solárium, ani se neopalujte. Odložte nanášení opalovacích přípravků a nástřiků. Vyhněte se cvičení (nadměrné pocení může ucpat póry a způsobit zánět). Nenoste příliš upnuté oblečení a prádlo z umělých materiálů (např. silonky).

epilaci je vhodné opakovat každých 4-6 týdnů

přibližně 14 dní po epilaci začněte provádět peeling jednou týdně, aby bylo omezeno zarůstání chloupků

Ceník

Lýtka

300 Kč

Stehna

400 Kč

Celé nohy

600 Kč

Třísla

350 Kč

 

Celé paže

400 Kč

Podpaží

300 Kč

 

Obočí

150 Kč


Horní ret

120 Kč


Nosní dírky

120 Kč


Celý obličej

500 Kč

Obočí, ret, brada, nosní dírky, tváře