BioLumin-C%20Serum%20Skin%20Fitness%20Pl

Analýza pleti

 

Analýza Pleti / Skin Fitness Plan

500 Kč / Zdarma při nákupu produtů v minimální hodnotě 990 Kč

Pokud chcete vidět opravdové zlepšení stavu pleti, je důležité začít důkladnou analýzou. Nejen pohledem, ale také hmatem prozkoumám vaši pleť a zjistím její aktuální stav a potřeby. Rozklíčujeme možné příčiny problému.

Na základě analýzy vám doporučím vhodné produkty pro domácí péči a navrhnu plán profesionálních ošetření. -Vše tak, abych vám pomohla dosáhnout zářivé a dravé pleti. 

Odnesete si s sebou:

osobní Skin Fitness Plan

doporučení pro domácí péči

vzorky produktů na míru pro vaši pleť

Face Fit

500 Kč / Zdarma při nákupu produktů v minimální hodnotě 990 Kč

Expresní ošetření pleti založené na důkladné analýze. Ideální možnost jak se seznámit s Dermalogicou nebo si vyzkoušet novinky na vlastní kůži.


Také po Face Fitu si odnesete domů

osobní Skin Fitness Plan

doporučení pro domácí péči 

a vzorky pro produktů na míru pro vaši pleť

On-line konzultace

500 Kč / Zdarma při nákupu produktů v minimální hodnotě nad 990 Kč

Chcete si nechat poradit s péčí o pleť, ale kosmetické salony jsou opět zavřené? Těžko se vám hledá čas pro návštěvu kosmetičky, ale přesto byste ráda stav vaší pleti konzultovala? On-line konzultace jsou řešením přesně pro vás. 


Před konzultací od vás budu potřebovat zaslat celkem 4 fotografie - profil z obou stran, čelo a celý obličej. Pošlu Vám pozvánku na zoom meeting, při kterém si popovídáme o vaší pleti, životním stylu a vašich očekáváních. Budete mít prostor zeptat se mě na cokoliv, co vás ohledně péče o pleť zajímá.


Následně ode mě obdržíte osobní Skin Fitness Plan a doporučení pro domácí péči. Budu vám k dispozici i pro případné další konzultace, které jsou již vždy zdarma.